aktualności regulamin laureaci jurorzy XXIV edycja partnerzy archiwum klub kontakt
ABK Grupa
moda i uroda
moda i uroda
motoryzacja
motoryzacja
medycyna
medycyna
usługi
usługi
TV
TV
Druk
Prasa
Internet
Outdoor
klub dyr. marketingu
Idea i cel
Klub Dyrektorów Marketingu (KDM) został utworzony na bazie szerokiego zainteresowania konkursem reklamy Idea Awards, który jako jedyny nagradza marketerów za ich wkład w rozwój reklamy.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu, budowanie wartości firmy, współpracę z profesjonalnymi organizacjami, edukację, wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie, organizację spotkań i konferencji branżowych, szkoleń. Wszystko w nawiązaniu do pierwszego w Polsce konkursu reklamy "Idea Awards" (istniejącego od 1991 roku) oraz portalu Idea Marketing, który w założeniach będzie płaszczyzną komunikacji ludzi marketingu oraz miejscem wymiany ich doświadczeń zawodowych.

Klubowicze to głównie członkowie Kapituły i Jury konkursu Idea Awards, zrzeszającego od wielu lat czołowych przedstawicieli polskiego rynku reklamy.

Regularne spotkania członków Klubu mają na celu wymianę doświadczeń jak również nakreślenie kolejnych działań KDM w ciągle zmieniającej się dziedzinie gospodarki.

Jedną z wielu działalności Klubu są cykliczne spotkania w celu wymiany doświadczeń oraz poszerzenia znajomości w grupie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych. Podczas spotkań specjaliści z branży oraz kluczowi członkowie Klubu przekazują praktyczną wiedzę, którą dotąd dzielono się tylko na najbardziej ekskluzywnych szkoleniach i zamkniętych sesjach coachingowych.

Spotkania mają formułę paneli dyskusyjnych, podczas których każdy z uczestników może zabrać głos i podzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Za wsparcie komunikacji marketingowej KDM odpowiada agencja ABK Grupa.

Więcej informacji o Klubie na stronie www.kdm.abkgrupa.pl.
Członkowie
Klub został stworzony na bazie konkursu Idea Awards, specjalnie dla członków Kapituły i Jury konkursu Idea Awards. Klub tworzą osoby zajmujące kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności marketingowej.

Klub obecnie skupia niemal 100 profesjonalistów z obszaru marketingu i zarządzania. To grono się powiększa, ponieważ Klub jest formacją otwartą i zapraszani są do niego przedstawiciele marketingu działający we wszystkich sektorach.

Członkowie Klubu nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych. Każdy wnosi do Klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.
Jak dołączyć
Nowi członkowie są zapraszani przez organizatora, agencję ABK Grupa. Zaproszenia do Klubu wysyłane są do wyselekcjonowanej grupy osób zarządzających działami Marketingu i PR w wiodących polskich i międzynarodowych firmach. Członkowie, założyciele KDM zapraszają również osoby, które ich zdaniem mogą wnieść znaczący wkład w rozwój Klubu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grona KDM i udziałem w spotkaniach KDM zapraszamy do kontaktu:
ABK Grupa
Ilona Fijałek
Lider Projektu
ilona.fijalek@abkgrupa.pl
Tel. 22 401 22 16-18
Kalendarz
O szczegółach każdego spotkania informujemy w zaproszeniach. Liczba miejsc ograniczona. Udział wyłącznie za zaproszeniem.

Szczegółowy kalendarz znajduje się na oficjalnej stronie Klubu: www.kdm.abkgrupa.pl.

Organizator
ABK Grupa - agencja komunikacji marketingowej
Klub Dyrektorów Marketingu